Najczęściej zadawane pytania

Aby zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na ten temat, przeczytaj Regulamin serwisu

Serwis aktualizowany jest raz w miesiącu – zawsze , po ukazaniu się nowego  papierowego wydania magazynu Zarządzanie Placówką Medyczną.

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
ul. Łotewska 9A
03-918 Warszawa

Numer NIP: 526-19-92-256
Numer KRS: 0000098264 - Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Wysokość kapitału zakładowego: 200 tys. zł.
 

Zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby szybko i kompetentnie dostarczyć Ci fachowych informacji niezbędnych w Twojej pracy. Nad poprawnością merytoryczną czuwa redaktor prowadząca Anna Rubinkowska wraz z szerokim gronem doświadczonych menedżerów i ekspertów ochrony zdrowia, m.in.:

Arkadiusz Trela
ekspert oraz trener systemów zarządzania. Manager jakości. Ukończył akredytowane przez International Register of Certificated Auditors zaawansowane szkolenia dla audytorów w zakresie norm ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 27001.

Anna Żelasko
radca prawny specjalizująca się w sektorze prawa gospodarczego i medycznego. Prowadzi własną kancelarię. Jest kwalifikowanym audytorem, prowadzi audyty prawne m.in. podmiotów leczniczych i branży farmaceutycznej w zakresie koniecznych dostosowań do zmieniającego się prawa medycznego.

Agnieszka Pietrzak
adwokat specjalizujący się w obsłudze prawnej z zakresu prawa gospodarczego, prawa nieruchomości oraz prawa ochrony zdrowia. Doradza przede wszystkim przedsiębiorcom w zakresie finansowania świadczeń opieki zdrowotnej przez Narodowy Fundusz Zdrowia

Anna Zubkowska-Rojszczak
adwokat, specjalista z zakresu prawa procesowego i zagadnień szeroko pojętego sektora farmaceutycznego i organizacji opieki zdrowotnej. Autorka licznych publikacji książkowych i prasowych

Dorota Kaczmarczyk
aplikantka radcowska przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na kierunku Prawo krakowskiej Akademii im. A. Frycza-Modrzewskiego

Jarosław Rosłon
dyrektor Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie, prezes Związku Pracodawców Szpitali Samorządu Województwa Mazowieckiego, przewodniczący Komisji ds. Narodowego Funduszu Zdrowia i Samorządów Terytorialnych Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie

Janusz Atłachowicz
wiceprezes Zarządu Głównego STOMOZ, członek Zarządu Oddziału Dolnośląskiego STOMOZ, uczestnik obrad okrągłego stołu w ochronie zdrowia

Oto jak, krok po kroku, zacząć korzystać z serwisu i publikacji Zarządzanie Placówką Medyczną:

  • Proszę kliknąć w „OFERTA” i wybrać odpowiednią dla siebie. W formularzu rejestracyjnym proszę wpisać dokładnie wszystkie swoje dane (pola oznaczone * są obowiązkowe).
  • Proszę zwrócić uwagę na poprawność wpisanego adresu e-mail. Po wypełnieniu formularza i kliknięciu na przycisk "wyślij", wyślemy emailowe potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.
  • Na podany przez Państwa adres e-mail przyjdzie wiadomość, a w niej login i hasło. Po kliknięciu w LOGOWANIE (prawy górny róg strony) proszę wpisać swój login i hasło w odpowiednie rubryki, następnie proszę kliknąć Zaloguj.


 

E-mail wysyłamy w ciągu 48 godzin. Zawiera on indywidualną nazwę użytkownika (login) i hasło, które umożliwiają rozpoczęcie korzystania z serwisu.

Dopiero od momentu, gdy otrzymają Państwo ten e-mail, liczy się pierwszy miesiąc abonamentowy.

W przypadku, gdy zapomną Państwo, jak brzmi login, proszę skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta - mailem: cok@wip.pl lub telefonicznie: (22) 518 29 29.

W tym przypadku proszę kliknąć tutaj. Po wpisaniu swojego adresu email, zostanie automatycznie wysłane do Państwa nowe hasło (przyjdzie na Państwa adres email).

W każdej chwili można zrezygnować z korzystania z serwisu i publikacji Zarządzanie Placówką Medyczną. Wystarczy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta - mailem: cok@wip.pl, telefonicznie: (22) 518 29 29 lub faksem (22) 617 60 10.

Aby się z nami skontaktować, proszę wysłać e-mail na adres: kontrole@wip.pl. 
W sprawach subskrypcji proszę skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta: cok@wip.pl, 
tel. (22) 518 29 29, faks (22) 617 60 10.

Adres: 
Wydawnictwo "Wiedza i Praktyka"
ul. Łotewska 9A
03-918 Warszawa

Telefon do Centrum Obsługi Klienta 

  • 22 518 29 29
  • Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 16:00
  • Poza godzinami pracy naszego Centrum Obsługi Klienta prosimy o kontakt droga mailową na cok@wip.pl

E-mail

Dane adresowe

  • Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.
  • ul. Łotewska 9a
  • 03-918 Warszawa
wiper-pixel