Ważne jest budowanie partnerstwa

Magdalena Pokrzycka-Walczak

Autor: Magdalena Pokrzycka-Walczak

Dodano: 25 sierpnia 2019
Anna Rulkiewicz Prezes Grupy LUX MED

Pracownicy są wartością dla firmy. Muszą wiedzieć, że są potrzebni i że pojawiają się nowe możliwości pracy. Warto wyznaczać liderów poszczególnych obszarów, którzy odpowiadają za proces łączenia i wymianę doświadczeń. Sprawdź, w czym tkwi sukces Grupy LUX MED. Rozmowa z ANNĄ RULKIEWICZ, prezesem Grupy LUX MED.

Źródłem powodzenia firmy jest dobre zarządzanie. Jakie wzorce zarządzania Pani stosuje, kierując z sukcesem Grupą LUX MED już od 2007 roku?

Kluczem jest dobra komunikacja i odpowiednie podejście do współpracy z pracownikami. Muszą oni czuć, że mają wpływ na to, co się dzieje w firmie, i że są także za to odpowiedzialni. Wychodzę z założenia, że tworzymy jeden zespół i wszyscy pracujemy na wspólny sukces. Relacje w firmie muszą więc opierać się na partnerskich zasadach i okazywaniu wzajemnego szacunku. Możliwe jest wtedy stworzenie miejsca pracy, z którym ludzie się identyfikują, i w którym mogą i chcą się rozwijać. Ważny jest przy tym autentyczny lider, który potrafi zarazić innych swoim entuzjazmem i pasją. Jestem przekonana, że takie właśnie podejście do pracy jest źródłem sukcesu Grupy LUX MED.

Pozostało jeszcze 79 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

Treść artykułu dostępna dla zalogowanych użytkowników.
Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub aktywuj testowy dostęp.

Magdalena Pokrzycka-Walczak

Autor: Magdalena Pokrzycka-Walczak

dziennikarka specjalizująca się w tematyce ochrony zdrowia i funduszy unijnych
wiper-pixel